Whatsapp
Sizi Arayalım

Özel
Direksiyon Dersi

Özel direksiyon dersi çalışmalarımız ile bilinçli sürücüler yetiştirmek ve trafik kurallarına birebir uyan sürücüler kazandırmak öncelikli amacımızdır.

Özel Direksiyon Dersi

Sürücü belgesini alabilmeniz için, iki aşamalı ehliyet sınavını başarıyla tamamlamış olmanız gerekmektedir. Sınavın ilk aşaması teorik sınavdır. Teorik sınavdan başarılı olduktan sonra direksiyon sınavına girmeye hak kazanırsınız. Direksiyon sınavındaki başarınız, aldığınız eğitimle doğrudan orantılıdır. Direksiyon sınavını da başarıyla tamamladıktan sonra ehliyet almak için hak kazanmış olacaksınız.

Direksiyon eğitimi konusunda uzmanlık kazanmak zaman alabilmektedir. Ancak iyi bir direksiyon eğitimi ile zamanla kendinizi geliştirebilir, trafikte güvenli ve rahat bir şekilde sürüş yapabilmek için deneyim kazanabilirsiniz. Direksiyon eğitimini; sürücü kursuna devam eden kursiyerler başta olmak üzere, ehliyetini yeni almış ancak kendini trafiğe çıkmaya hazır hissetmeyen sürücüler de alabilmektedir.

Siz de özel direksiyon dersi alarak keyifli ve güvenli sürüş deneyimi kazanmak istiyorsanız, uzman kadromuz ile Eskişehir Efe Sürücü Kursu olarak yanınızdayız. 33 yıllık deneyimimiz ile kursiyerlerimizin ihtiyaç duyduğu ders saatlerini belirliyor, trafikte rahat ve tecrübeli olmalarını sağlıyoruz. Eskişehir özel direksiyon dersi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Blog Yazıları

İletişim

Yeni yolculuklarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ESKİŞEHİR

EFE Sürücü Kursu Hoşnudiye Mahallesi İsmet İnönü 1 Caddesi No:15 Tepebaşı/Eskişehir

+90 (222) 281 00 25

Eskişehir Doğan İş Makinaları 0 222 281 00 25

Eskişehir SRC Kursu 0 222 281 00 23

Eskişehir Doğan Psikoteknik 0 222 281 00 25

Haritada Göster

Ad, Soyad
Telefon
E-Posta
Mesajınız
Güvenlik Kodu

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Gönder butonuna basarak Aydınlatma Metni'ni Çerez Politikası’nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.