Whatsapp
Sizi Arayalım

Yorumlar

Web Sitemize puan ve yorum ekleyin

Değerli görüş ve yorumlarınızı paylaştığınız İçin şimdiden teşekkür ederiz.

Kardeşim tek seferde aldı ehliyetini, şöförlerimiz de SRC belgelerini alırken hiç zorlanmadı Doğan src ve Efe sürücü kursuna teşekkür ederim.

Volkan Tarzan
05.07.2022

Efe sürücü kursu ve çalışanlarına, eğitmenlerine teşekkür ederim. Teorik ve pratik eğitimin yanında araba fobisi olanların da bu fobiyi yenmelerini sağlıyorlar.

Uğur Can Kalyoncu
15.07.2022

İlgili çalışanlar,ilgili eğitmenler,temiz derslikler,yeni araçlar. Her şey için çok teşekkürler. Mustafa Hoca’ya selamlar.

Berke Gündüz
10.09.2022

SRC belgesi alma sürecim Efe sürücü kursu sayesinde kolaylıkla geçti. İyi ki sizi tercih etmişim. Hocalar gerçekten çok ilgili ve bilgililer. Herkese tavsiye ederim.

Hakan Yıldırım
05 Ekim 2022

İş makinesi operatörü olmak için Efe Sürücü Kursunu tercih ettim ve son derece memnun kaldım. Eğitmenler alanında çok uzman ve profesyoneller. İş makinesi ehliyet türü almak isteyenler gönül rahatlığı ile Efe Sürücü Kursunu tercih edebilirler.

Harun Akti
19 Eylül 2022

Daha önce hiç araba kullanmamış birisi olarak Efe Sürücü Kursu eğitmenleri sayesinde ehliyetimi tek seferde aldım. Hem teorik hem de direksiyon dersi eğitmenleri gerçekten çok ilgili ve harika bir öğreticiler. Çok memnun kaldım teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Buse Sarıkaya
20 Eylül 2022

Efe sürücü kursu sayesinde ehliyetimi tek seferde aldım. Eğitmen kadrosu son derece ilgili ve pozitif. Kaliteli bir eğitim aldığım için çok memnun kaldım. Hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.

Murat Demir
05 Ekim 2022

Ticari araç kullanımı için psikoteknik belgemi Efe Sürücü Kursundan aldım. Eğitim ve sınav sürecim uzman eğitmen kadrosu sayesinde çok iyi geçti.

Serdar Bulut

Efe sürücü kursu sayesinde ehliyetimi tek seferde kazandım eğitmen kadrosu son derece ilgili ve pozitif kaliteli bir eğitim aldığım için çok memnun kaldım hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz

Barış Avcı
15 Ekim 2022

Bize bütün yeni imkanları sunmuş olan efe sürücü kursuna ve bitmesini istemediğim dersleri sağlayan eğlenceli sürüş eğitmenliğiyle Mustafa Hocama teşekkürlerimi sunuyorum.

beyza börü
15 Ekim 2022

Efe sürücü kursunun çalışanlarına ve Mustafa Hocaya çok teşekkür ederim. Tek seferde alabildim ve bu süreçte gayet ilgililerdi. Direksiyon dersinizi de size uygun ayarlamaları cabası. Seçiminizden asla pişman olmayacağınız bir kurum.

Cemal Emre Denk
16 Ekim 2022

Eskişehir'in en iyi sürücü kursu desem abartmamış olurum.Özellikle Ezgi Hanımın yakın ilgisi ve güler yüzü ile süreç çok daha iyi yönetiliyor. Otomatik vites araç ehliyetimi aldım. Şimdi güvenli bir sürüş eğitimi alıyorum.İlgi ve alakaları için çok teşekkür ederim.

Pelin Yılmaz
11 Kasım 2022