Whatsapp
Sizi Arayalım

Hakkımızda

33 yıllık tecrübemiz ile sizlere yol arkadaşlığı yapıyoruz.

Hakkımızda

1989 yılında Kütahya Doğan Sürücü Kursu ile başlayan eğitim yarışımız bugün Doğan Eğitim Kurumları DEKGRUP adı altında 3 lokasyonda ve 15 kurum ile siz değerli kursiyerlerimize hizmet etmeye etmektedir. Sürücü Kursları, Güvenlik Kursları ve Güvenlik İstihdam Şirketleri, SRC Mesleki Yeterlilik ve Eğitim Merkezleri, İş Makineleri Operatörlük Kursları, Öğrenci Yurtları, Psikoteknik Değerlendirme Merkezi bünyemizde bulunan kuruluşlarımızdır.

Kuruluşları ile bir çok insanımıza iş imkanı sunan Doğan Eğitim Kurumları ayrıca İş makineleri, SRC ve Güvenlik Kursları ile de bölge insanımızın iş bulmasına yardımcı olmaktadır. Güvenlik İstihdam Departmanımızın almış olduğu ihaleler ile yine yüzlerce Güvenlik Elemanına İstihdam sağlamıştır.

2006 yılında kurumsallaşma çalışmalarını başlatarak tüm kuruluşlarını DEKGRUP Doğan Eğitim Kurumları bünyesi altında toplayan grubumuz 2007 yılı Eylül ayında Atatürk Bulvarı Merkez Apt. No:2 adresinde Genel Merkezimizi oluşturarak kurumsallaşma aşamasında ki son adımımızı atarak bu çalışmaları tamamlamıştır. 2019 yılı itibariyle Eskişehir'de de faaliyetlerine başladığımız Eskişehir Doğan SRC Kursu, Eskişehir Doğan Psikoteknik, Eskişehir Doğan İş Makineleri kurslarımıza, 2022 yılında Eskişehir Efe Sürücü Kursunu da dahil ederek yolumuza devam ediyoruz.

Hali hazırda Kütahya, Tavşanlı ve Eskişehir olmak üzere 3 farklı lokasyonda grup şirketlerimizle siz değerli kursiyerlerimize, konusunda uzman, nitelikli ve müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş personellerimiz ile hizmet sunuyor olmaktan mutluluk duyuyoruz.

SÜRÜCÜ KURSU VE İŞ MAKİNALARI EĞİTİMİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

4 Adet Biyometrik Fotoğraf

Diploma Fotokopisi

Ehliyet Fotokopisi

Sağlık Raporu

Adli Sicil Kaydı

SRC KURS EĞİTİMİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

2 Adet Biyometrik Fotoğraf

Ehliyet Fotokopisi

Adli Sicil Kaydı

Diploma Fotokopisi

Diğer Blog Yazıları

İletişim

Yeni yolculuklarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ESKİŞEHİR

EFE Sürücü Kursu Hoşnudiye Mahallesi İsmet İnönü 1 Caddesi No:15 Tepebaşı/Eskişehir

+90 (222) 281 00 25

Eskişehir Doğan İş Makinaları 0 222 281 00 25

Eskişehir SRC Kursu 0 222 281 00 23

Eskişehir Doğan Psikoteknik 0 222 281 00 25

Haritada Göster

Ad, Soyad
Telefon
E-Posta
Mesajınız
Güvenlik Kodu

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Gönder butonuna basarak Aydınlatma Metni'ni Çerez Politikası’nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.